PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wielcy odkrywcy

Czy możecie sobie wyobrazić świat bez elektryczności, komputerów, telewizji oraz innych urządzeń przydatnych człowiekowi na co dzień? Do tych przywilejów technicznych mamy dostęp właśnie dzięki naukowcom. Już dzisiaj, specjalnie dla Was rozpoczynamy nowy cykl Wielcy Odkrywcy. Dedykujemy go ludziom nauki, o których możecie się również dowiedzieć zwiedzając naszą ekspozycje. Powracając do dat urodzin wybranych przez nas naukowców, będziemy prezentować edukacyjne infografiki z ciekawostkami na temat wielkich uczonych. W serii tej znajdziecie więc charakterystyczne dla danej postaci wynalazki, prawa naukowe, ciekawostki z ich życia i osiągnięć, które wpłynęły na rozwój świata.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT