PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Thomas Alva Edison

Niektórzy mówią, że był największym wynalazcą wszechczasów, a jego dokonania w ulepszaniu otaczającego nas świata są nie do przecenienia. Mowa o Thomasie Alva Edisonie, który wyposażył ludzkość w światło, położył podwaliny pod przemysł fonograficzny, filmowy i telewizyjny oraz był budowniczym pierwszych fabryk prądu . Dorobek założonych i administrowanych przez niego laboratoriów to ponad 1000 patentów na różne wynalazki i technologie. Aby dowiedzieć się więcej na temat jego wynalazków, zajrzyjcie do naszej infografiki w cyklu Wielcy Odkrywcy. Zachęcamy do odkrywania i poszukiwania inspiracji, bo nauka to wspaniała przygoda.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT