PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Gigołajki - warsztaty dla dzieci „Piernikowe szaleństwo”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na warsztaty dla dzieci „Piernikowe szaleństwo”. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia br. o godzinie 10:00 i 13:30 w sali warsztatowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Baw się z Gigantami - Andrzejkowe zabawy

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na nowy cykl spotkań „Baw się z Gigantami”. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godzinie 15:00 w sali warsztatowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Nowy cykl spotkań pt. „Baw się z Gigantami”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na nowy cykl spotkań „Baw się z Gigantami”. Pierwsze z nich odbędzie się 21 października o godzinie 15:00 na dolnym foyer MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Przerwa techniczna - 04.09-10.09.2023 r.

Wydarzenia

W dniach 04.09-10.09.2023 r. w PGE Gigantach Mocy nastąpi przerwa techniczna przed nowym rokiem szkolnym 2023/2024. W tych dniach ekspozycja będzie nieczynna!

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji PGE Giganty Mocy w późniejszym terminie.

zobacz więcej

Zapraszamy na Dzień Otwarty Miejskiego Centrum Kultury

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 17 września, w godzinach 14:00 – 19:00. Podczas Dnia Otwartego będziecie mogli zapoznać się z nową ofertą MCK na rozpoczynający się sezon kulturalny 2023/2024, a także zapisać się na zajęcia artystyczne i zasięgnąć informacji u instruktorów prowadzących warsztaty. Tego dnia przygotowaliśmy dla Was również dodatkowe atrakcje oraz wydarzenia towarzyszące.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT