PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w Konkursie na najciekawszą konstrukcję domku dla dzikich zapylaczy

Aktualnosci

Dla wszystkich uczestników projektu „Mali giganci – dzicy zapylacze w miastach”, którzy wzięli udział w naszych czerwcowych warsztatach, przygotowaliśmy Konkurs na najciekawszą konstrukcję domku dla dzikich zapylaczy. 

zobacz więcej

Zmiana godzin zwiedzania PGE Giganty Mocy w okresie wakacyjnym

Aktualnosci

Drodzy goście, mamy niewielkie wakacyjno - urlopowe zmiany w grafiku pracy Gigantów.

zobacz więcej

"RECYKLING UBRANIOWY - TORBA NA ZAKUPY" I warsztaty kreatywne

Aktualnosci

Już 2 lipca zapraszamy dzieci na warsztaty RECYKLING UBRANIOWY – TORBA NA ZAKUPY w ramach wakacyjnej oferty MCK Bełchatów. 

zobacz więcej

"WSPOMNIENIE WAKACJI W ŻELOWEJ ŚWIECY" I warsztaty kreatywne

Aktualnosci

Wraz z początkiem sierpnia, 03.08., na zajęciach WSPOMNIENIE WAKACJI W ŻELOWEJ ŚWIECY dzieci spróbują zamknąć w świecy gwieździste niebo, kamienne nadmorskie plaże i wiele innych wakacyjnych wspomnień.

zobacz więcej

"TAJEMNICZY MIKROŚWIAT" I warsztat przyrodniczy

Aktualnosci

Warsztaty "TAJEMNICZY MIKROŚWIAT" nasi edukatorzy przygotowali z myślą o młodych odkrywcach i lubiących eksperymentować dzieciach. Podczas zajęć uczestnicy poznają budowę i działanie mikroskopu biologicznego oraz parametry i funkcje cyfrowych kamer mikroskopowych i ich oprogramowanie. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT