Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na "Sobotę z planszówkami"

Wydarzenia

Przed nami kolejna "Sobota z planszówkami". Przypadające na ostatnią sobotę miesiąca wydarzenie odbędzie się w godzinach od 14.00 do 18.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Warsztaty rodzinne "String art - sztuka gwoździa i nitki"

Wydarzenia

Drodzy rodzice, zapraszamy Was i Wasze pociechy na kolejne rodzinne zajęcia z cyklu Kopalnia Wiedzy PGE Gigantów Mocy, które odbędą się w ostatnią niedzielę marca o godz. 12.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy. Tym razem na warsztat weźmiemy "Srting Art". 

zobacz więcej

Zwiedź Giganty za pół ceny!

Wydarzenia

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Marzenie do spełnienia, ponieważ w dniach 15-17 marca 2019 po raz kolejny rusza ogólnopolska akcja "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny", dzięki której zwiedzicie największe polskie atrakcje w obniżonej promocyjnej cenie. 

zobacz więcej

Zostań GIGA-odkrywcą!

Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów z bełchatowskich szkół podstawowych do udziału w konkursie na najciekawszy pokaz naukowy, który ogłoszony zostanie wraz z początkiem lutego 2019r. 

zobacz więcej

Zapraszamy na edukacyjne wyzwania "Heweliuszy Nauki"

Wydarzenia

Zapraszamy Was na ściśle tajne i fajne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które poprowadzą "Heweliusze Nauki". 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT