PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zasady zwiedzania PGE Gigantów Mocy w zaostrzonym reżimie higienicznym

Wydarzenia

Do otwarcia muzeum podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą: dołóżmy wspólnych starań, aby zwiedzać bezpiecznie!

zobacz więcej

Audioprzewodniki w języku migowym

Wydarzenia

W trosce o komfort naszych Gości, poszerzyliśmy ofertę zwiedzania PGE Gigantów Mocy o audioprzewodniki dla osób słabosłyszących i niesłyszących, posługujących się polskim językiem migowym. 

zobacz więcej

"ZAPROŚ PSZCZOŁY DO DOMKU" | warsztaty przyrodnicze

Wydarzenia

ZAPROŚ PSZCZOŁY DO DOMKU to nasze warsztaty przyrodnicze do udziału, w których serdecznie zapraszamy Wasze pociechy. Zajęcia odbędą się 16 lipca w godzinach od 10 do 11.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy, a przygotowaliśmy je z myślą o dzieciach w wieku powyżej 7 lat.

zobacz więcej

"KULE DO KĄPIELI" | warsztaty kosmetyczne

Wydarzenia

Zapraszamy Wasze pociechy na pełne kolorów i intrygujących aromatów warsztaty kosmetyczne – KULE DO KĄPIELI.

zobacz więcej

„HEJ ZŁOTKO!" | warsztaty biżuteryjne

Wydarzenia

"HEJ ZŁOTKO!" to propozycja wakacyjnych zajęć dla sprytnych i zręcznych dzieciaków, lubiących budować z klocków, kreować i tworzyć. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT