Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na Sobotę z planszówkami

Aktualności

Przed nami kolejna "Sobota z planszówkami". W sierpniu wydarzenie odbędzie się 24-go, w godzinach od 14.00 do 18.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Zgłoś udział w konkursie #top10inspiracjizBełchatowa

Wydarzenia

Prowadzisz bloga? Masz swój kanał na yt? Jesteś aktywny na facebooku lub Instagramie? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Uczestnicy będą musieli przeprowadzić kampanię promującą miasto Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury, a do wygrania jest podwójny bilet (w obie strony) do Monachium. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 16 sierpnia, a zwycięzców poznamy w październiku.

zobacz więcej

W dniu 15 sierpnia pracujemy!

Wydarzenia

Drodzy Goście, w Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, przypadające na dzień 15 sierpnia br., zapraszamy do zwiedzania PGE Gigantów Mocy. 

zobacz więcej

Przerwa techniczna w pracy Ekspozycji

Wydarzenia

Drodzy Goście, w okresie od 26.08 do 09.09.2019r. nasze Eksponaty podlegać będą konserwacji, a na Ekspozycji trwać będą prace techniczne. W tym czasie muzeum będzie NIECZYNNE dla zwiedzających.

zobacz więcej

Dzień Energetyka

Wydarzenia

Dużymi krokami zbliża się "Dzień Energetyka 2019". Przypadające na połowę miesiąca sierpnia święto polskiej branży energetycznej obchodzić będziemy w Bełchatowie już 3 sierpnia 2019r. Tego dnia na placu przy MCK PGE Gigantach Mocy odbędzie się festyn, w którego programie znaleźć można moc atrakcji zarówno dla małych i dużych widzów oraz słuchaczy. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT