PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

W dniu 15.08.2020 Ekspozycja będzie otwarta dla zwiedzających!

Wydarzenia

Drodzy Goście, w sobotę 15.08.2020r. (tj. Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcia Najświętszej) Ekspozycja PGE Giganty Mocy czynna będzie w godzinach od 10.00 do 16.00. Ostatnie wejście do muzeum możliwe będzie o godzinie 15.00.

zobacz więcej

Nabór na stanowisko specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych

Aktualności

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych

zobacz więcej

Zasady zwiedzania PGE Gigantów Mocy w zaostrzonym reżimie higienicznym

Wydarzenia

Do otwarcia muzeum podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą: dołóżmy wspólnych starań, aby zwiedzać bezpiecznie!

zobacz więcej

Audioprzewodniki w języku migowym

Wydarzenia

W trosce o komfort naszych Gości, poszerzyliśmy ofertę zwiedzania PGE Gigantów Mocy o audioprzewodniki dla osób słabosłyszących i niesłyszących, posługujących się polskim językiem migowym. 

zobacz więcej

Jesteśmy otwarci!

Wydarzenia

Drodzy Goście, miło nam poinformować, że po kilkumiesięcznej pandemicznej przerwie wracamy! Dnia 10 lipca drzwi PGE Gigantów Mocy zostaną ponownie otwarte, a na zwiedzających czekać będzie wiekszość z interaktywnych eksponatów. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT