Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Grafik pracy na długi weekend czerwcowy

Wydarzenia

Drodzy Goście, dużymi krokami zbliża się kolejny długi weekend, przypadający na dni od 20 do 23 czercwa. W okresie tym nasza Ekspozycja czynna będzie w godzinach od 11.00 do 19.00, a ostatnie wejście do muzeum możliwe będzie o godzinie 17.30.

 

zobacz więcej

Poznaliśmy finalistów konkursu "GIGA-odkrywcy"

Wydarzenia

W poniedziałek - 13 maja podczas finałowych pokazów zorganizowanych w ramach konkursu  "GIGA-odkrywcy" wyłonilismy poznaliśmy najzdolniejszych i najodważniejszych młodych naukowców z bełchatowskich podstawówek. 

 

zobacz więcej

Grafik pracy Ekspozycji na weekend 18-19.05.2019

Wydarzenia

Drodzy Goście, w nadchodzący weekend 18-19.05.2019r. nastąpią zmiany w godzinach pracy Ekspozycji. 

zobacz więcej

O mamo! Warsztaty rodzinne na Dzień Mamy

Wydarzenia

Wszystkie mamy będą już niebawem obchodzić swoje święto. Jak sprawić, aby ten dzień był dla nich niezapomniany i wyróżnił się spośród innych? Mamy dla Was pewną propozycję. Zapraszamy, przyjdźcie w ostatnią sobotę maja wraz z dzieckiem lub cała rodziną do MCK PGE Gigantów Mocy na zajęcia z cyklu „Kopalnia Wiedzy PGE Gigantów Mocy”, podczas których wykonacie wspaniały prezent od serca dla bliskiej Wam osoby - mamy.

zobacz więcej

Przeżyj kosmiczną przygodę w PGE Gigantach Mocy!

Wydarzenia

Wszystkich śmiałków i miłośników astronomii zapraszamy do wstąpienia w szeregi załogi „Misji Gigantex 1”, a także do udziału w naszej „Space Fun Academy” powołanej na okoliczność nadchodzącej Nocy Muzeów 2019, która odbędzie się w dniu 18 maja br. w godzinach od 20.00 do 24.00 w bełchatowskiej Ekspozycji PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT