PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Co skrywa niewidoczne” I Warsztat przyrodniczy

Wydarzenia

Warsztat „Co skrywa niewidoczne” nasi edukatorzy przygotowali z myślą o młodych odkrywcach i lubiących eksperymentować dzieciach. Podczas zajęć, ich uczestnicy poznają budowę i działanie mikroskopu biologicznego oraz parametry i funkcje cyfrowych kamer mikroskopowych i ich oprogramowanie. 

zobacz więcej

„Giga Frajda” I Warsztat kreatywny

Aktualnosci

Jak w niebanalny i kreatywny sposób spędzić czas z dzieckiem? Na warsztatach z elementami sensoplastyki nasi Edukatorzy zaprezentują nietuzinkowe pomysły na zabawę z dziećmi przy użyciu prostych i dostępnych produktów takich jak mąka, fasola, makaron. Podczas zajęć dzieci będą przekładać, przesypywać i przesiewać. 

zobacz więcej

„Modelinowe gadżety” I Warsztat kreatywny

Aktualnosci

Na warsztacie „Modelinowe gadżety” nasi edukatorzy pomogą rozbudzić dziecięcą wyobraźnię oraz potencjał twórczy. Zaprezentują techniki lepienia i opracowywania modeliny oraz podsuną inspiracji. Z ich pomocą powstaną jedyne w swoim rodzaju rękodzielnicze drobiazgi. 

zobacz więcej

„Giga sól do kąpieli” I Warsztat kosmetyczny

Aktualnosci

Podczas warsztatu dzieci stworzą domowej roboty kosmetyk - sól do kąpieli. Do jej przygotowania wykorzystają różne rodzaje soli, aromaty, olejki eteryczne oraz suszone kwiaty. Tak przygotowaną sól do kąpieli dzieci zamkną w szklanym słoiczku, dzięki czemu wraz z nimi bezpiecznie dotrze do domu.

zobacz więcej

„Słodkości od serca” I Warsztat kulinarny

Wydarzenia

W trakcie warsztatu „Słodkości od serca” jego uczestnicy przeniosą się do krainy słodkości. Przy asyście naszych Edukatorów dzieci same wybiorą kolor masy lizakowej po to, aby samodzielnie wykonać lizaki.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT