Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zmiana w wakacyjnym grafiku pracy

Wydarzenia

Drodzy goście, informujemy iż w dniach od 1 lipca do 25 sierpnia ekspozycja czynna będzie w godzinach od 10:00 do 17:30 (ostatnie wejście możliwe będzie o godzinie 16:00). 

zobacz więcej

Wakacyjna oferta MCK Bełchatów

Wydarzenia

Wakacje tuż tuż! Miejskie Centrum Kultury, jak każdego roku, ma do zaoferowania moc artystycznych atrakcji na gorący okres letniego odpoczynku. Dzieci i młodzież, które lubią odpoczywać aktywnie, zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie zajęć i warsztatów.

zobacz więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie na "Dzień Dziecka"

Wydarzenia

Międzynarodowy Dzień dziecka to doskonała okazja do wspólnej zabawy z upominkami.Dlatego zapraszamy Was do udziału w konkursie na naszym profilu społecznościowym www.fb.com/gigantymocy. Czy znajdziecie chwilę, aby w nim uczestniczyć?  Warto, gdyż nagrodami w tej akcji są kapitalne zestawy edukacyjne ufundowane przez Kapitan Nauka.

zobacz więcej

GIGANTY GO! - Trzydniowe warsztaty z projektowania gier dla młodzieży

Wydarzenia

Czy w Twoim dziecku drzemie potencjał przyszłego informatyka? A może lubi wymyślać historie, rysować i tworzyć własnych bohaterów? Czy kiedykolwiek interesował się grą Pokemon GO!?

zobacz więcej

Grafik pracy na długi weekend czerwcowy

Wydarzenia

Drodzy Goście, dużymi krokami zbliża się kolejny długi weekend, przypadający na dni od 20 do 23 czercwa. W okresie tym nasza Ekspozycja czynna będzie w godzinach od 11.00 do 19.00, a ostatnie wejście do muzeum możliwe będzie o godzinie 17.30.

 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT