PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Grudniowe dni świąteczne w PGE Gigantach Mocy

Wydarzenia

Drodzy Goście, w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pracować będziemy wg nastepującego grafika ...

zobacz więcej

Nowa oferta warsztatów na 2020 rok

Wydarzenia

Drodzy Goście, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wraz z początkiem stycznia w naszej ofercie edukacyjnej na 2020 rok pojawią się nasze topowe, najbardziej lubiane przez Was warsztaty! Więcej ...

zobacz więcej

Sobota z planszówkami

Wydarzenia

Zapraszamy w sobotę 30 listopada na ostatnie w tym roku spotkanie z planszówkami w PGE Gigantach Mocy. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 14.00 w sali warsztatowej - na pierwszym piętrze MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Zapraszamy na Gigołajki - Mikołajki w PGE Gigantach Mocy

Wydarzenia

Chciałbyś spędzić Mikołajki w gronie najbliższych, wspólnie przygotowując ozdoby bożonarodzeniowe? Zajrzyj na Gigołajki do PGE Gigantów Mocy ...

zobacz więcej

Święto Niepodległosci w PGE Gigantach Mocy

Wydarzenia

Drodzy Goście, w nadchodzące Narodowe Święto Niepodległości, przypadające na dzień 11.11.2019r.- poniedziałek nasza Ekspozycja będzie nieczynna.

 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT