PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ekspozycja PGE Giganty Mocy będzie zamknięta do 25 kwietnia 2021 r.

Aktualnosci

W związku z przedłużeniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią #Covid19, ekspozycja PGE Giganty Mocy w dniach od 18 kwietnia do 25 kwietnia 2021 r. pozostaje nadal nieczynna dla zwiedzających.

zobacz więcej

Ekspozycja PGE Giganty Mocy będzie zamknięta do 18 kwietnia 2021 r.

Aktualnosci

W związku z przedłużeniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią #Covid19, ekspozycja PGE Giganty Mocy od 9 kwietnia do 18 kwietnia 2021 r. pozostaje nadal nieczynna dla zwiedzających.

zobacz więcej

Zapowiedź serii „Domowy ogródek Woltusia”

Wydarzenia

Wraz z nastaniem wiosny nasi edukatorzy przygotowali nową serię edukacyjną pt. „Domowy ogródek Woltusia”. Tym razem dedykowaną naszym najmłodszym milusińskim. Jeśli chcecie przekonać się, na jaki świetny pomysł wpadł Woltuś z rodzinki Gigusiów Brunatnych, to koniecznie śledźcie nasz nowy cykl.

zobacz więcej

Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy

Wydarzenia

Drodzy Goście, pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia: zdrowia, spokoju i radości na nadchodzące Święta Wielkanocne!

 

zobacz więcej

Zapraszamy do sklepu PGE Giganty Mocy

Wydarzenia

Już za kilka dni Święta. Czujecie już świąteczny klimat? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na oryginalne dekoracje lub potrzebujecie niepowtarzalnego upominku, odwiedźcie sklep PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT