PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Miasto spektakularnych wydarzeń

Liczne koncerty, imprezy plenerowe, a także nietuzinkowe wystawy i wieczory artystyczne to niewątpliwe największe atuty bełchatowskiej oferty kulturalnej i rozrywkowej.

 

Największym corocznie organizowanym wydarzeniem jest czerwcowe święto miasta - Dni Bełchatowa. W programie między innymi: koncerty z udziałem czołowych zespołów polskiej sceny muzycznej, wystawy prac bełchatowskich twórców, pokazy i zawody.


Wydarzeniem o wysokim poziomie artystycznym jest Festiwal Młode(j) Sztuki, który cechują artyści imponujący kunsztem, świetnie dobrany repertuar i entuzjastycznie reagująca publiczność. Festiwal stwarza możliwość obcowania ze sztuką przez duże „S”.


Zachęcamy do uczestniczenia w miejskich wydarzeniach. Informacje o aktualnej ofercie kulturalnej miasta znajdziecie Państwo na stronach: www.belchatow.pl www.mckbel.eu www.muzeum.belchatow.pl oraz www.biblioteka.belchatow.pl

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT