PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Centrum aktywności sportowej

Bełchatów jest miastem propagującym zdrowy, sportowy tryb życia i aktywny wypoczynek, dysponującym potencjałem i zapleczem sportowym. To miasto, którego drużyny, piłkarska i siatkarska, odnoszą wspaniałe sukcesy, dostarczając niesamowitych sportowych emocji.

 

Będąc w Bełchatowie, sprawdź czy nie rozgrywa się akurat mecz świetnych drużyn sportowych – PGE Skry Bełchatów i PGE GKS-u Bełchatów. Informacje o meczach znajdziecie tutaj: www.skra.pl i www.gksbelchatow.com Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

 

Ponadto, we wrześniu w mieście odbywa się święto kibiców siatkówki. Zarezerwuj na tę okazję swój czas i spędź w Bełchatowie Siatkarski Weekend Mocy połączony z Ogólnopolskim Zlotem Kibiców PGE Skry Bełchatów. Emocjonujący trzydniowy program wydarzenia obfituje w spotkania z siatkarzami PGE Skry Bełchatów, program artystyczny i niespodziewane atrakcje.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT