PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spotkania biznesowe

Doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych

Bełchatów, wykorzystując obecne zasoby miasta w postaci energetyki konwencjonalnej w połączeniu z nowymi elementami np. innowacyjnymi technologiami, rozwiązaniami proekologicznymi, pretenduje do roli centrum myśli energetycznej w kraju. Miasto ma mocne podstawy, aby zaistnieć jako centrum specjalizacji regionalnej w zakresie energetyki, platformy do wymiany doświadczeń, ośrodka do dyskusji i tworzenia nowych, innowacyjnych technologii, a także miejsca, które stanowi doskonałą płaszczyznę do poszerzania wiedzy w tej tematyce.

Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem wydarzenia, czy też spotkania biznesowego, ukierunkowanego na zagadnienia dotyczące głównie szeroko pojętej energetyki, dobrze trafiliście.

O celowości organizacji w Bełchatowie wydarzeń związanych z branżą energetyczną świadczy ponadto doskonała lokalizacja w centrum kraju, nowoczesna baza hotelowo-konferencyjna (z ponad 1200 miejsc noclegowych, wieloma salami konferencyjnymi, spośród których największa pomieści 500 osób), a także panująca tu przyjazna atmosfera i chęć podejmowania nowych wyzwań i realizacji kolejnych projektów.
W przypadku zainteresowania z Państwa strony organizacją wydarzenia w Bełchatowie, prosimy o kontakt z Zespołem ds. Promocji i Współpracy z Miastami Partnerskimi Urzędu Miasta Bełchatowa pod nr tel. 44/ 733 51 63 lub za pomocą adresu e-mail: promocja@um.belchatow.pl Przygotujemy ofertę na miarę Państwa oczekiwań.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT