Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedzanie indywidualne

Klienci indywidualni mogą zwiedzić ekspozycję Giganty Mocy w godzinach:
Wtorek-Piątek 9:00-18:00: (Ostatnie wejście: godz. 16:00)
Sobota-Niedziela 11:00-19:00: (Ostatnie wejście: godz. 17:30)

Wejście na ekspozycję odbywa się o dowolnie wybranej przez zwiedzających godzinie (w przypadku zakupu biletów ON-LINE należy wybrać godzinę, na którą planowane jest zwiedzanie, jednakże wejście do Muzeum kilka minut wcześniej lub później nie stanowi dla nas problemu). Zwiedzanie ekspozycji przebiega z wykorzystaniem audioprzewodnika Giganty Mocy trwa ok. 1,5 - 2h.

Każdy zwiedzający ma możliwość wyboru jednej z kilku audiowycieczek: dla osób dorosłych lub dla rodzin z dziećmiWycieczki opracowane są w taki sposób, aby każdy zwiedzający mógł indywidualnie zapoznać się ze wszystkimi tematami poruszanym na ekspozycji. Dzięki  doskonale przygotowanym nagraniom oraz przystępnym scenariuszom nawet najtrudniejsze  zagadnienia zobrazowane na ekspozycji stają się zrozumiałe dla każdego, w tym również dla dzieci.
Z zasadami korzystania z audioprzewodników możesz zapoznać się, czytając Regulamin Zwiedzania Ekspozycji Giganty Mocy.

W sprzedaży dostępne są bilety normalne, ulgowe oraz rodzinne. Cennik biletów znajduje się w zakładce CENNIKBilety można zakupić w kasie (pl. Narutowicza 3) lub ONLINE

W przypadku zakupu biletów w kasie nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja! 

Przy wydawaniu urządzenia poprosimy jedynie o wypełnienie formularza użyczenia. Jedna osoba może wypożyczyć maksymalnie 5 audioprzewodników. Na wypożyczenie audioprzewodników nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Dysponujemy audioprzewodnikami w języku polskim, angielskim oraz polskim jezyku migowym (dla słabosłyszacych i niesłyszących). 

Rodziny z Bełchatowa, posiadające więcej niż troje dzieci, mogą skorzystać z Bełchatowskiej Karty Rodziny, dzięki której uzyskają bonifikatę przy zakupie wejściówek do ekspozycji. Informacje na temat karty na oficjalnej stronie internetowej Miasta Bełchatowa.

Ekspozycja PGE Giganty Mocy znajduje się w samym centrum Miasta Bełchatowa, na wyłączonym z ruchu samochodowego deptaku, na którym funkcjonują zarówno sklepy, jak i punkty usługowe oraz restauracje z letnimi ogródkami, a także wiele miejsc do wypoczynku oraz zacieniony plac zabaw dla najmłodszych.

Zachęcamy do zapoznania się filmową relacją z wycieczki po PGE Gigantach Mocy.

 


 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT