PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sklepik

Szukasz ciekawej, niebanalnej zabawki? A może chcesz podarować komuś oryginalny upominek?

Zestawy edukacyjne, mini eksperymenty, energetyczne zabawki, wyjątkowe upominki oraz pamiątki związane z Gigantami Mocy i Bełchatowem - to wszystko można znaleźć w sklepiku PGE Gigantów Mocy.

Włóż GIGA koszulkę, napij się kawy z naszego energetycznego kubka, zaciśnij w dłoni żarówkę antystresową, włóż kask górniczy, spakuj upominki do naszej gustownej torby i wyślij kartkę z Bełchatowa wypisaną długopisem-labiryntem.
Lubisz czytać? W sklepiku PGE Gigantów Mocy znajdziesz wiele ciekawych książek naukowych oraz przyrodniczych – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
To nie wszystko! Na półkach czekają przypinki, magnesy, breloki a nawet kolorowe piłki plażowe, mini elektrownia wiatrowa czy ręcznie wykonana ceramika!

Asortyment sklepiku jest stale poszerzany o nowe pozycje, dzięki czemu z każdą wizytą możesz odkrywać nowe, atrakcyjne artykuły.

Odwiedź sklepik PGE Gigantów Mocy i zrób prezent dzieciom, rodzinie, znajomym oraz sobie.

Sklepik czynny jest w godzinach działalności Ekspozycji PGE Giganty Mocy. 
Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT