PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bełchatowska Karta Rodziny

Honorujemy Bełchatowską Kartę Rodziny. Bilety dla posiadaczy karty można nabyć wyłącznie w Kasach Miejskiego Centrum Kultury.

Cena biletów do PGE Gigantów Mocy dla posiadaczy Bełchatowskiej Karty Rodziny wynosi:

Bilet normalny – 8,50 zł / 1os.

  • Bilet ulgowy – 6 zł / 1os. (Przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się, emerytom i rencistom za okazaniem legitymacji emeryta/rencisty oraz osobom niepełnosprawnym - z widoczną niepełnosprawnością lub na podstawie ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz dokumentu ze zdjęciem)
     
  • Bilet bezpłatny
  • Przysługuje dzieciom do lat 3, oraz opiekunom osób niepełnosprawnych

 

Więcej szczegółów nt. karty uzyskacie Państwo klikając poniższy plakat, który stanowi odnośnik do strony, informującej o zasadach jej wydawania. 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT