Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Inne grupy

Zachęcamy do odwiedzenia naszej Ekspozycji w towarzystwie znajomych, czy też bliskich osób lub współpracowników. Jeśli będzie Was więcej niż 10 osób, będziecie mogli wejść, jako grupa i zakupić bilety grupowe. Szczegóły rezerwacji dla znajdziesze grup w zakładce REZERWACJE.
Grupy obcojęzyczne oraz osób niesłyszących mogą zwiedzić naszą Ekspozycję z audioprzewodnikiem anglojęzycznym, bądź audioprzewodnikiem anglojęzycznym, bądź z tłumaczeniem w jezyku migowym. 

Zwiedzanie ekspozycji PGE Giganty Mocy trwa ok. 1,5 - 2h.

Na terenie obiektu znajduje się sala teatralno-widowiskowa oraz sklepik z pamiątkami, a w pobliskim budynku Miejskiego Centrum Kultury przy placu Narutowicza 1a zlokalizowane jest Kino Kultura z  repertuarem filmowym także dla grup zorganizowanych. 

Ekspozycja PGE Giganty Mocy znajduje się w samym centrum Miasta Bełchatowa, na wyłączonym z ruchu samochodowego deptaku, na którym funkcjonują zarówno sklepy, jak i punkty usługowe oraz restauracje z letnimi ogródkami, a także wiele miejsc do wypoczynku oraz zacieniony plac zabaw dla najmłodszych.

Bilety można zakupić ON-LINE lub w kasie MCK PGE Gigantów Mocy (Bełchatów, pl. Narutowicza 3).

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT