Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Inne grupy

Jeśli planujesz wizytę w PGE Gigantach Mocy dla grupy większej niż 10 osób, możesz zakupić bilety grupowe. 

Rezerwacji biletów dokonasz w 5 prostych krokach ON-LINE:

Krok 1. Zarezerwuj bilet na stronie www.bilety.mckbelchatow.pl wypełniając prawidłowo formularz ON-LINE. 

Krok 2. Sprawdź swego e-maila. W ciągu maksymalnie 10-min. od godziny dokonania rezerwacji, na wskazany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie przyjęcia rezerwacji oraz wymagany termin zapłaty za zarezerwowane bilety. Jeśli wiadomość nie dotarła do Ciebie zajrzyj do folderu SPAM. Być może w to miejsce trafił nasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.

Krok 3. Opłać rezerwację w terminie maksymalnie 30 dni od dokonania rezerwacji, ale nie później niż 5 dni przed planowanym terminem wizyty. Po tym czasie rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

Krok 4. Odbierz e-maila z załączonymi biletami. Wydrukuj je lub zapisz na urządzeniu mobilnym. Bilety będą sprawdzane przy wejściu. 

Krok 5. Fakturę wygenerujesz samodzielnie, uzupełniając dane niezbędne do wystawienia faktury w formularzu ON-LINE lub możesz poprosić o jej wystawienie w dniu wizyty w kasie MCK PGE Gigantów Mocy na podstawie przedłożonego przez Ciebie paragonu, który otrzymasz drogą mailową razem z biletami wstępu. 

Dodatkowe informacje:

• Zakupu on-line możesz dokonać najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zwiedzania. 
• Jeżeli chcesz zarezerwować zwiedzanie w terminie krótszym niż 7 dni przed wizytą, możesz dokonać zakupu w kasach po uprzednim ustaleniu terminu. W tym celu skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta ( tel. 044 6351922, e-mail: rezerwacje@gigantymocy.pl). 
  

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zajrzyj do zakładki „Najczęściej zadawane pytania” TUTAJ lub napisz na adres: rezerwacje@gigantymocy.pl.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT