PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Higiena urządzeń w PGE Gigantach Mocy

Każde z urządzeń w PGE Gigantach Mocy (w tym m.in. audioprzewodniki, eksponaty)  są używane przez wielu zwiedzających, dlatego też pamiętamy o ich regularnym czyszczeniu i dezynfekcji. Używamy do tego atestowanych środków, które długotrwale dezynfekują. Stosowane przez nas środki mają działanie: bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Przewidziane przez nas procedury przeprowadzane są zgodnie z wymaganiami Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej. Prosimy również Państwa, aby przed użyciem każdego interaktywnego eksponatu zdezynfekować ręce. Płyny do dezynfekcji udostępnione są w każdej z sal muzeum.

Doradzamy również, aby przed wizytą w PGE Gigantach Mocy wyposażyć się we własne słuchawki. Tym z Was, którzy zapomną słuchawek, użyczymy naszych (regularnie dezynfekowanych).

Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu zaostrzonego reżimu sanitarnego.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT