Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Przyłącz się do odkrywców mocy i poznaj atrakcje regionu bełchatowskiego

wydarzenia

Zapraszamy Was do odwiedzenia PGE Gigantów Mocy, a po zwiedzaniu muzeum na odpoczynek lub aktywne spędzanie czasu wolnego i do skorzystania z atrakcji Bełchatowa i regionu bełchatowskiego. Przygotowaliśmy dla was kilka propozycji wycieczek, które pozwolą Wam odkryć moc naszych, na pozór przemysłowych, okolic.

Nie każdy wie, że region bełchatowski tworzą atrakcje turystyczne wspólnie prezentujące opowieść o "poszukiwaniu zaginionej mocy", której początek sięga 20 mln lat wstecz, gdy tworzyły się złoża węgla brunatnego zlokalizowane w okolicach Bełchatowa. Zapraszamy was do zagłębienia się w naszą opowieść, odbycia przygody i podróż szlakami: Mocy skarbów ziemi, Mocy tradycji, Mocy wrażeń i Mocy natury. 

Przedstawiamy Wam cztery scenariusze wycieczek, które możecie dopasować indywidualnie wg własnych oczekiwań i preferencji.  Możecie u nas spędzić jeden dzień lub cały weekend. W prezentowanej ofercie znajdziecie zarówno atrakcje dla rodzin z dziećmi, jak i dla grupy znajomych, dla osób preferujących spokojny wypoczynek na łonie natury, jak i dla miłośników aktywnego wypoczynku. Z naszymi propozycjami zapoznacie się również TUTAJ. 

Odkryjcie naszą moc i bawcie się dobrze!

Ulotka z mapą regionu

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT