PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ośrodek Wawrzkowizna

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wawrzkowizna” jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w centralnej Polsce. Oddalony jest od PGE Gigantów Mocy zaledwie o 10 km.Położony z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu sosnowych lasów, nad rzeką Widawką i zarybionym akwenem pozwala oderwać się od codziennej, pędzącej rzeczywistości i naładować akumulatory.Otaczająca przyroda, przyjazna i niepowtarzalna atmosfera oraz bogate zaplecze hotelowo-gastronomiczne, konferencyjne i rekreacyjne sprawiają, że Wawrzkowizna to wymarzone miejsce na niezapomniane chwile spędzone w gronie najbliższych.

Ośrodek oferuje komfortowe apartamenty, pokoje gościnne i domki letniskowe. Zapewnia chwile wytchnienia i relaksu dzięki:

- długim spacerom wśród dzikiej przyrody i śpiewu ptaków,
- odprężeniu zmysłów i ciała w saunach i gabinecie masażu,
- odpoczynkowi w siodle (stadnina koni),
- kąpielom wodnym i słonecznym (piaszczysta plaża z kąpieliskiem i zjeżdżalnią wodną),
- jesiennym grzybobraniom,
… a dla miłośników wędkowania - zarybiony akwen wodny.

Dla wszystkich, którzy nie lubią nudy, chcą aktywnie spędzić czas, poczuć dawkę adrenaliny, a także odkryć nieznane dotąd pokłady energii, Wawrzkowizna proponuje:
- park linowy - 500 metrów, 13 etapów niepowtarzalnej formy napowietrznego trekkingu, którego podstawą są przejścia między drzewami na wiszących linach, balansujących pomostach czy wolnym ślizgu na stalowej linie,
- stadninę koni i minizoo - jazdy konne na lonży i ujeżdżalni dla początkujących oraz jazdy konne w nieznane zakątki okolicy, przejażdżki bryczką, kuligi konne, przejażdżki na kucykach i zielone zajęcia w stajni dla dzieci,
- kąpielisko z piaszczystą plażą i zjeżdżalnią wodną,
- boiska sportowe do: siatkówki, siatkówki plażowej, koszykówki,
- boisko do piłki nożnej - pełnowymiarowe, oświetlone, z zapleczem sportowym i trybunami dla widowni,
- korty tenisowe,
- siłownię,
- rowery gokart,
- akwen i wypożyczalnię sprzętu wodnego, a w niej: rowerki wodne, kajaki, żaglówki - doskonałe możliwości do uprawiania sportów wodnych,
- plac zabaw, „dmuchańce” i pokój zabaw dla najmłodszych,
- bilard i tenis stołowy.

KONTAKT:

RECEPCJA:         44 635 15 15

REZERWACJA:  44 635 15 15, 48 605 630 475

FAX:                     44 635 15 13

REZERWACJA:   recepcja@wawrzkowizna.com.pl

Więcej informacji na stronie: www.wawrzkowizna.com.pl           

  •  

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT