PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Z Pamiętnika Pana Dzika

Drodzy Rodzice i drogie Dzieci, czy jesteście ciekawi, co skrywa i zapisuje w swym pamiętniku Pan Dzik?

Pewnie nie uwierzycie..., ale pewnego dnia wybraliśmy się na spacer do lasu, a po drodze znaleźliśmy niezwykle ciekawe zapiski o życiu i codziennych obyczajach leśnych zwierząt. Mało tego! Poznaliśmy osobiście ich utalentowanego autora – Pana Dzika.

Co wyszło z tego spotkania? Sami zobaczcie!

Na podstawie pogawędek z Panem dzikiem nasza przesympatyczna instruktorka - Martyna przygotowała serię tablic edukacyjnych ThingLink, a także  filmowych poradników, dzięki którym poznacie leśnych przyjaciół Pana Dzika – lisa, zająca, wiewiórkę… A nawet Pana Niedźwiedzia! A ponieważ nasz leśny kronikarz lubi poplotkować, z pewnością odkryjecie ich największe sekrety. Zyskacie też wiedzę przyrodniczą. Będziemy również ćwiczyć rączki, wykonując od czasu do czasu pracę plastyczną – wybrane zwierzątko leśne.

Dzięki naszym prezentacjom dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę. Wcielą się w leśnych tropicieli i odkrywców, a także zdobędą i utrwalą przyrodnicze ciekawostki. 

Z tygodnia na tydzień naszych filmów i tablic edukacyjnych będzie przybywać, dlatego zachecamy Was do regularnego zaglądania na naszą stronę i profil www.fb.com/gigantymocy.

Zachęcamy Was do ich oglądania i życzymy udanej zabawy!

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT