PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Pan Zajączek

W kronice Pana Dzika, pojawia się wiele zapisków o jego przyjacielu Panu Zajączku. Zapytaliśmy Pana Dzika, dlaczego tak wiele razy o nim wspomina. Wytłumaczył nam, że to częsty gość w jego domku, gdyż spotykają się, by wspólnie pochrupać żołędzie.

Czy wiedzieliście, że długouche zające jedzą żołędzie? Co jeszcze znaleźć można w ich jadłospisie? Co sprawia, że tak szybko biegają? Zachęcamy, klikajcie i odkrywajcie kolejny ikony, aby poznać odpowiedzi na te i wiele innych przyrodniczych pytań.

Szperajcie dobrze, gdyż pod jedną z ikon skryliśmy dla Was pomysł na kreatywną zabawę – zająca szaraczka z plastikowych kubeczków.

Co jeszcze znajdziecie na naszej tablicy? To tajemnica, którą poznacie, zaglądając na naszą fotografię. Koniecznie policzcie, ile zajączków zamieściliśmy na wszystkich zdjeciach.

Życzymy Wam udanego odkrywania!

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT