PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Pan Jeleń

Pan Dzik zdradził nam dziś leśny sekret – napomknął nam o problemie Pana Jelenia. Czy wiecie, co trapi to leśne zwierzę i sprawia, że śpi krócej, a czasem siwieje? Ma kłopoty małżeńskie, ponieważ wszyscy myślą, że „żoną” jelenia jest sarna, a jest nią tak naprawdę łania. Jeleń całymi nocami zastanawia się, jak wytłumaczyć żonie skąd wzięły się te plotki.

Chcecie dowiedzieć się więcej o życiu przyjaciela Pana Dzika? Zajrzyjcie na naszą edukacyjną tablicę Thinglink i poznajcie sekrety Pana Jelenia.

Odkrywając kolejne ikony, zyskacie sporą dawkę wiedzy przyrodniczej, wysłuchacie piosenki, a także znajdziecie inspirację do pracy plastycznej, którą będziecie mogli wykonać w jedno z zimowych popołudni lub weekendów.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT