PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sobota z planszówkami już 26.09

wydarzenia

Mamy dobrą wiadomość dla fanów planszówek - po dłuższej przerwie do MCK PGE Gigantów Mocy powraca "SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI".
 
Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 września, w godzinach od 14.00 do 18.00, w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów (I piętro).
 
Posiadamy już sporą bibliotekę gier od wydawnictw: Alexander, Black Monk Games, Kapitan Nauka oraz Rebel.pl. Znajdziecie pośród nich zarówno gry rodzinne, jak i strategiczne, karcianki oraz planszówki.
 
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno rodziny, jak i młodych miłośników gier bez prądu oraz seniorów.
 
Wszystkie udostępniane przez nas gry zostały poddane kwarantannie, w sali będzie udostępniony płyn do dezynfekcji, więc możecie się czuć bezpiecznie. Prosimy wyłącznie o to, abyście wzięli ze sobą maseczki.
 
Wstęp: Wolny
Liczba uczestników: Maks. 16 osób (ze względów epidemicznych)
 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT