PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"KULE DO KĄPIELI" | warsztaty kosmetyczne

wydarzenia

Zapraszamy Wasze pociechy na pełne kolorów i intrygujących aromatów warsztaty kosmetyczne – KULE DO KĄPIELI.

Zajęcia przygotowaliśmy z myślą o młodych odkrywcach i lubiących eksperymentować dzieciach w wieku od 9 do 11 lat. Warsztaty odbędą się w czwartek 30 lipca w godzinach od 10.00 do 11.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Podczas zajęć uczestnicy przygotują musującą masę kąpielową, bazującą na zdrowych składnikach: olejkach zapachowych, naturalnych barwnikach, suszonych kwiatach i ziołach.

W trakcie pracy warsztatowej, dzieci będą rozwijać swoje zdolności manualne, precyzję oraz twórcze myślenie. Ponadto poznają rodzaje i właściwości kosmetyków naturalnych.

Przygotowane na zajęciach kule kąpielowe oraz peelingi dzieci zabiorą do domu, a gotowe kosmetyki opakujemy, tak aby mogły bezpiecznie do niego dotrzeć.

Stworzone wspólnie produkty będą w pełni naturalne, dzięki czemu będzie je można wypróbować podczas relaksującej kąpieli lub podarować bliskim.

Bilety w cenie 19 zł nabędziecie w naszym systemie sprzedaży on-line.

Zajęcia przygotowane zostaną z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i obostrzeń.


"KULE DO KĄPIELI" | warsztaty kosmetyczne
Data: 30.07.2020
Godzina: 10:00 – 11:00
Miejsce: sala warsztatowa 3.14 - MCK PGE GM
Wiek uczestników: 9-11 lat
Ilość miejsc: 10
Odpłatność: 19 zł
Instruktorzy: I. Froncala

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT