PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Jesteśmy otwarci!

wydarzenia

Drodzy Goście,

miło nam poinformować, że po kilkumiesięcznej przerwie, związanej z COVID-19 powróciliśmy! Drzwi PGE Gigantów Mocy zostały ponownie otwarte 10 lipca br., a na zwiedzających czeka większość z interaktywnych eksponatów.

Do otwarcia muzeum podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą: dołóżmy wspólnych starań, aby zwiedzać bezpiecznie!

Jeśli chcielibyście zapoznać się z pełnym zbiorem nowych zasad zwiedzania PGE Gigantów Mocy z zachowaniem koniecznych środków ostrożności, zajrzyjcie TUTAJ lub przeczytajcie dołączone przez nas poniżej "Zasady zwiedzania Ekspozycji PGE Giganty Mocy, działającej w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, na czas stanu epidemii, wywołanego wirusem SARS -CoV2"

Strasznie się cieszymy, że Was zobaczymy!

Zasady zwiedzania PGE Gigantów Mocy na czas stanu epidemii COVID-19

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT