PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zasady zwiedzania PGE Gigantów Mocy w zaostrzonym reżimie higienicznym

wydarzenia

Do otwarcia muzeum podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą: dołóżmy wspólnych starań, aby zwiedzać bezpiecznie!

Co zrobić, by zadbać o siebie, najbliższych, współzwiedzających i pracowników PGE Gigantów Mocy?
Trzymajmy się kilku prostych zasad, a wyjdzie nam to na zdrowie.

✔ Bilet kupujemy on-line lub w kasie płacąc kartą.
✔ Wyciągamy z szafki własne słuchawki i zabieramy je ze sobą, by móc zwiedzać z audioprzewodnikiem. Tym z Was, którzy zapomną słuchawek, użyczymy naszych (regularnie dezynfekowanych).
✔ Przed wyjściem z domu sprawdzamy, czy w torbie mamy maseczkę.
✔ Po otwarciu drzwi do Gigantów dezynfekujemy ręce i zasłaniamy usta oraz nos.
✔ Trzymamy się ustalonej liczby zwiedzających: do 5 osób.
✔ Na wystawę wchodzimy co 10-minut.
✔ Zachowujemy 2-metrowy dystans społeczny.
✔ Dezynfekujemy ręce przed użyciem każdego z eksponatów.

Nie zobowiązujemy Was do zapamiętania naszych zasad, pamiętajcie tylko o wyposażeniu się we własne maseczki i słuchawki. O kolejnych zasadach będą Wam przypominać nasze porady i wskazówki umieszczone na terenie muzeum.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z pełnym zbiorem zasad zwiedzania PGE Gigantów Mocy z zachowaniem koniecznych środków ostrożności, w oparciu o obowiązujące przepisy sanitarne, przeczytajcie dołączone przez nas poniżej "Zasady zwiedzania Ekspozycji PGE Giganty Mocy, działającej w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, na czas stanu epidemii, wywołanego wirusem SARS -CoV2"

Strasznie się cieszymy, że Was zobaczymy!

Zarządzenie ws. nowych zasad zwiedzania w okresie zaostrzonego reżimu higienicznego

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT