PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Pozytywna dyscyplina w klasie – bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

wydarzenia

Jesteś nauczycielem? Uczysz w szkole podstawowej? Chciałbyś się rozwijać i zależy Ci na dobrych i trwałych relacjach z dziećmi opartych na wzajemnym poszanowaniu?

Jeśli przytaknąłeś na większość z zadanych przez nas pytań, zapraszamy Cię do MCK PGE Gigantów Mocy na nieodpłatne szkolenie z cyklu "Kopalnia Wiedzy PGE Gigantów Mocy", wprowadzające nauczycieli w tematykę Pozytywnej Dyscypliny.

Spotkaj się z nami w piątek – 6.03.2020r. w godzinach od 17.30 do 19.30 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Jakie odniesiesz korzyści z udziału w spotkaniu?

Podczas warsztatów porozmawiamy o tym jak nauczać i wychowywać uczniów w duchu empatii, zrozumienia perspektywy ucznia, zachęty oraz wspólnego zaangażowania i rozwiązywania problemów. Poruszymy również problematykę uprzejmego, ale stanowczego egzekwowania od uczniów odpowiedzialności za własne czyny.

 

Pośród poruszanych przez nas zagadnień znajdziesz tematy:

1.      Korzenie Pozytywnej Dyscypliny
2.      Pozytywna Dyscyplina w Polsce
3.      Podstawowe zasady Pozytywnej Dyscypliny
4.      Dwa podejścia opisujące zachowania ludzi - tradycyjne i pozytywnej dyscypliny
5.      Ćwiczenie – wyzwania i kompetencje społeczne
6.      Materiały jakie oferuje Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli
7.      Prezentacja oferty cyklu warsztatów, cykl kończy się zaświadczeniem dla uczestników.

Warsztaty poprowadzi p. Katarzyna Tokarska - edukator pozytywnej dyscypliny dla rodziców i dla nauczycieli, mama praktykująca pozytywna dyscyplinę od kilku lat. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem kreatywnych zajęć pozalekcyjnych z programowania dla przedszkolaków i młodzieży szkolnej.

Zgłoszenia

Nabór zgłoszeń został już zakończony, ale postanowiliśmy utworzyć listę rezerwową.
O dostępności miejsc wszystkich zainteresowanych będziemy informować mailowo.

W przypadku zainteresowania wpisaniem na listę rezerwową prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online, który znajdziecie  TUTAJ.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT