Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nocne zwiedzanie PGE Gigantów Mocy!

wydarzenia

Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów, która odbędzie się 19 maja! W godzinach 19:00 – 22:00 będzie można zwiedzić ekspozycję PGE Giganty Mocy, wziąć udział w interaktywnej grze oraz obejrzeć pokazy naukowe.

Przed nami tegoroczna Noc Muzeów, podczas której muzea w całym kraju otwierają swoje drzwi szerzej niż zwykle, zapraszając na darmowe zwiedzanie. Podobnie będzie w PGE Gigantach Mocy, które tej nocy będzie można zwiedzić w niestandardowy sposób – bez utartych ścieżek zwiedzania oraz ograniczeń!

Wszystko za sprawą wyjątkowej gry, pn. „Zagubieni w czasie”, która odsłoni tajemnice muzealnej przestrzeni ekspozycji! Tej nocy, drzwi Gigantów Mocy będą otwarte dla wszystkich. Aby je przekroczyć wystarczy wykazać się pomysłowością, przynosząc ze sobą dowolną część do wehikułu czasu, wraz z opisem jej działania.

Sami zadecydujecie co to będzie! Przyda się wszystko – od fragmentów zasilania silnika, przez elementy kokpitu i obudowy, po wyposażenie. Przyniesiony przedmiot stanie się biletem wstępu oraz zawalczy o atrakcyjną nagrodę - dwuosobowy weekendowy pobyt w wybranym wspólnie z biurem podróży LEXAN miejscu! Regulamin akcji znajdziecie poniżej.
Podejmijcie wyzwanie, obejrzyjcie wystawę i odnajdźcie właściwe wyjście z ekspozycji!

To nie wszystko!
Podczas Nocy Muzeów, będzie można wziąć także udział w pokazach naukowych w wykonaniu instruktorów Fundacji Profesora Ciekawskiego. Pełne efektownych doświadczeń interaktywne widowisko, będzie przepełnione najbardziej widowiskową stroną nauk ścisłych: gwałtownymi reakcje chemicznymi oraz zaskakujące zjawiskami fizycznymi! Podczas dwóch cyklów pokazów (godziny: 20:00 oraz 21:00) dowiecie się co nieco o powietrzu, dźwięku, reakcjach spalania, reakcjach chemicznych – a nawet – o tym jak działa rakieta!

Sponsor wydarzenia:

 

Regulamin Gry ZAGUBIENI W CZASIE, formularz

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT