PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konferencja Interakcja - Integracja

Znamy już datę kolejnej Konferencji Interakcja - Integracja. Najbliższa - VIII edycja odbędzie się w dniach: 16-18 marca 2016r. w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Konferencja Interakcja – Integracja  jest spotkaniem instytucji zajmujących się edukacją nieformalną, które odbywa się corocznie począwszy od roku od 2007.

Lata współpracy pomiędzy partnerami projektu pozwoliły na uformowanie się środowiska świadomego swoich celów i siły tkwiącej we współdziałaniu. W 2013 roku powstało Porozumienie Społeczeństwo i Nauka SPiN, które w tej chwili ma 28 członków (centra nauki, fundacje, stowarzyszenia, ośrodki kultury, muzea, planetaria, ogrody botaniczne, uczelnie) oraz 7 podmiotów wspierających (firmy komercyjne i jednostki samorządowe). Głównym celem Porozumienia Społeczeństwo i Nauka SPiN jest rozwój społeczeństwa opartego na edukacji, nauce, technice i innowacji m.in. poprzez: zachęcanie do krytycznego i kreatywnego myślenia, budowanie poczucia podmiotowości i odpowiedzialności oraz wspomaganie lepszego rozumienia nauki i inspirowanie dialogu społecznego.

Jednym z członków Porozumienia SPIN i aktywnym uczestnikiem Konferencji Interakcja - Integracja już od kilku lat jest nasza Ekspozycja.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT