PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Patronat Naukowy

Uniwersytet Łódzki - Wydział Fizyki i  Informatyki Stosowanej, Katedra Modelowania Procesów Nauczania

O tym, że fizyka da się lubić i przekonacie się sami goszcząc w naszej ekspozycji.

Wiedzę z tej dziedziny nauki czerpiemy od najlepszych, bowiem przy opracowaniu treści merytorycznych oraz wyborze najnowszych metod edukacyjnych pomaga nam Katedra Modelowania Procesów Nauczania na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, która na co dzień zajmuje się kształceniem studentów - przyszłych nauczycieli fizyki, badaniami nad procesem uczenia się i nauczania fizyki, pracami nad metodologią badań w dydaktyce fizyki wraz z opracowywaniem nowych metod nauczania, a przede wszystkim nad popularyzacją tej nauki przyrodniczej.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT