PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Patronat Merytoryczny

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy (PIG-PIB)

Rzetelne informacje, poparte wiedzą naukową z zakresu geologii oraz paleontologii pozyskujemy od Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego.

Instytut od lat prowadzi wszechstronne badania budowy geologicznej kraju, których celem jest praktyczne wykorzystanie zgromadzonej wiedzy w gospodarce narodowej i ochronie środowiska. Współpracuje również  z ośrodkami geologicznymi w kilkudziesięciu krajach świata. Jako członek EuroGeoSurveys, organizacji zrzeszającej 33 europejskie służby geologiczne, uczestniczy w przygotowaniu opracowań realizowanych pod jej patronatem oraz bierze czynny udział w pracach grup eksperckich, których celem jest doradzanie odpowiednim strukturom Komisji Europejskiej.

Discovery Science

„Jak robimy prąd” - na to pytanie pomogą nam odpowiedzieć filmy dokumentalne przygotowane przez specjalistów.
Discovery Science to nie tylko nasz partner, ale przede wszystkim niekwestionowany lider wśród marek mediowych, docierający do milionów ludzi na świecie, nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.
Działalność Discovery Science skierowana jest na popularyzację nauki i techniki.  Cel ten przyświeca również działalności naszej ekspozycji.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT