PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Porady na bezpieczne wakacje

Drodzy Rodzice, zachęcamy Was i Wasze pociechy do zapoznania się z naszymi poradami, dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wyjazdów.

Na naszej tablicy edukacyjnej Thinklink, pod aktywnymi ikonami, zachęcającymi do interakcji, skryliśmy wartościowe wskazówki dla Waszych pociech.

Podglądając kolejne ikony, nawet małe dziecko zaangażuje się w poszukiwanie informacji, włączając odsłuch i odczyt tekstów, słuchając piosenki i przeglądając zdjęcia. Będzie czerpało radość z odkrywania i utrwali przy tym informacje, dotyczące bezpiecznych zachowań na plaży, w górach, czy też w czasie burzy.

Z myślą o Was drodzy Rodzice, do interaktywnej tablicy dołączyliśmy "wakacyjny niezbędnik" z listą rzeczy przydatnych w podróży i na wyjeździe. Znajdziecie go również TUTAJ.

Życzymy Wam miłego odkrywania i bezpiecznych wakacji!

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT