Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Ekspozycja PGE Giganty Mocy w Bełchatowie zaprasza całe rodziny do zwiedzania multimedialnej wystawy o węglu i energii elektrycznej.

PGE Giganty Mocy to atrakcja turystyczna dla rodzin z dziećmi, która prezentuje tematykę wielu dziedzin nauki, dzięki czemu bawiące się podczas zwiedzania Ekspozycji dzieci mogą nabyć wiedzę o procesie wytwarzania energii elektrycznej, naukach przyrodniczych oraz wielu innych, interesujących aspektach naukowych. W salach PGE Gigantów Mocy nauka łączy się z zabawą.

Po Ekspozycji PGE Giganty Mocy naszych gości oprowadzą audioprzewodniki, które zawierają dwie wersje audiowycieczek: dla osób dorosłych oraz dla rodzin z dziećmi. Dzięki doskonale przygotowanym nagraniom oraz przystępnym scenariuszom nawet najtrudniejsze zagadnienia zobrazowane na Ekspozycji staną się zrozumiałe dla każdego dziecka.

Ponadto w budynku MCK PGE Gigantów Mocy działa „Klub Woltusia” - jedno z najbardziej przyjaznych rodzicom z małymi dziećmi miejsc w Bełchatowie. To nie wszystko! Dzieci do lat 3 mogą zwiedzać Ekspozycję PGE Giganty Mocy bezpłatnie, a rodziny z dziećmi mają możliwość zakupu biletu rodzinnego w promocyjnej cenie. Rodzinom wielodzietnym, zamieszkałym w Bełchatowie przysługuje dodatkowo zniżka z tytułu Bełchatowskiej Karty Rodziny. 

Wszystkie udogodnienia powstały po to, aby odwiedzający nas goście czuli się u nas dobrze i komfortowo.

Nasza placówka to miejsce najbardziej przyjazne rodzinie zdaniem Kapituły konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Projekt "Budowa Miejskiego Centrum Kultury wraz z Ekspozycją Giganty Mocy", w ramach któego powstała Ekspozycja, wyłoniony został spośród 195 projektów zgłoszonych do VIII edycji konkursu i zdobył nagrodę główną w kategorii: miejsce przyjazne rodzinie. 

 

ulotka-reklamowa.pdf

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT