PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Pokój dla rodziców z małym dzieckiem

Zapraszamy do Klubiku Woltusia – salki przyjaznej rodzicom z małymi dziećmi. Znajdziecie tu fotel dla mamy karmiącej, krzesełko do karmienia, przewijaki, podgrzewacz do butelek, czy też gry i zabawki, pobudzające zmysły oraz kreatywność niemowląt i małych dzieci. 

W Klubie Woltusia przetestować można również gry i zabawy edukacyjne dla maluchów oraz starszych dzieci – idealne do rozwoju i do zabawy! 

W naszym Klubie znajduje się ponadto osobna toaleta przeznaczona do użytku dla rodziców wraz z dziećmi. Po całej Ekspozycji poruszać się można windami, a w przypadku ewentualnej potrzeby istnieje możliwość pozostawienia wózka w szatni. W kasie Ekspozycji bezpłatnie otrzymać można wodę przegotowaną, niezbędną do przygotowania pokarmu dla niemowląt. Dzięki temu nasza placówka stała się miejscem, w którym można się zatrzymać i odpocząć nawet podczas długiej podróży.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT