PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Oferta dla przedszkoli

 

Oferowane przez nas warsztaty edukacyjne stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobywanej w szkole. Dopasowane są one do potrzeb dzieci w różnych grupach wiekowych. Nasi edukatorzy przy pomocy aktywnych metod nauczania, rozbudzają ciekawość i zainteresowanie prezentowanym tematem, udowadniając tym samym, że nauka wcale nie musi być nudna. Dzieci uczą się współpracy ale i współzawodnictwa, rozwijają zmysł dotyku i wyobraźnię tworząc prace plastyczne. Oswajają się z trudnym naukowym słownictwem. Naszym celem jest nauka przez zabawę.
Tematyka warsztatów w roku szkolnym 2023/2024: 4 pory roku, Pszczółka - Giga przyjacióła. 

Czas trwania warsztatów: 1h 15 min. 

 

Najmłodszym oferujemy również pokazy filmów animowanych, które nie tylko bawią, ale też uczą, w przystępny sposób przekazując podstawową wiedzę z zakresu przyrody. Dzięki projekcji bajki Przygody kropelki dzieci dowiedzą się, czym jest para wodna, lód, śnieg oraz poznają drogę kropli wody od deszczowej chmury do domowego kranu. Stany skupienia wody przestaną być tajemnicą dzięki obrazowym przykładom, a sympatyczna kropelka stanie się przewodnikiem w świecie skomplikowanych zjazwisk fizycznych.

Czas emisji: ok. 20 min.

 

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zarezerwować warsztaty?
☎ Zadzwoń pod jedn z numerów telefonów: 446351922, 503119739
✉ Napisz na adres:
rezerwacje@gigantymocy.pl

 

Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym naszą działalność - prosimy kliknąć tutaj.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT