Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedzanie grupowe w okresie wakacyjnym

Jesteś zainteresowany wakacyjnym zwiedzaniem PGE Gigantów Mocy w towarzystwie znajomych, czy też bliskich osób lub współpracowników? Warto byś wiedział, że decydując się na zwiedzenie w grupie większej niż 10 osób zapłacisz mniej za bilety wstępu do naszej Ekspozycji. 

Datę przyjazdu do PGE Gigantów Mocy możesz wybrać przeglądając dostępność terminów w naszym systemie sprzedaży online: TUTAJ.  W okresie wakacyjnym pracujemy codziennie z wyłączeniem poniedziałków w godzinach: wt.-ndz. od 10.00 do 17.30 (ostatnie wejście: godz. 16:00).

W okresie wakacyjnym nie ma możliwości zwiedzenia muzeum z naszym pracownikiem w roli przewodnika. PGE Giganty Mocy w tym czasie zwiedzisz z audioprzewodnikiem wyposażonym w słuchowisko dopasowane do wieku zwiedzającego. Urządzenie dostępne jest w języku polskim, angielskim lub polskim języku migowym. Na wycieczkę możesz więc zabrać anglojęzycznych znajomych lub rodzinę. Zwiedzając z audioprzewodnikiem zyskasz swobodę przemieszczania się po obiekcie, a przy każdym z eksponatów spędzisz dokładnie tyle czasu ile będziesz potrzebował.

Zwiedzanie PGE Gigantów Mocy zajmie Ci ok. 1,5 - 2h.

Bilety zakupisz ON-LINE lub w kasie MCK PGE Gigantów Mocy (Bełchatów, pl. Narutowicza 3). Płatności w kasie możesz dokonać gotówką lub kartą. W rezerwacji online pomoże Ci natomiast nasz poradnik, który znajdziesz pod tym LINKIEM.

Jeśli na wycieczkę przeznaczyłeś cały dzień, odwiedź okoliczne atrakcje. Propozycję organizacji jednodniowej wycieczki znajdziesz TUTAJ. 

Praktyczne informacje dotyczące organizacji wizyty w PGE Gigantach Mocy znajdziesz też TUTAJ. 

 

 

 

REZERWACJE

Jeśli nie możesz skorzystać z systemu ON-LINE zadzwoń pod numer: 44/ 635 19 22 lub 503 119 739. Pomożemy Ci dokonać rezerwacji biletów w kilku prostych krokach. Po rozmowie z nami otrzymasz drogą mailową formularz zgłoszeniowy, który wypełnisz i odeślesz na nasz adres mailowy. W przypadku tego rodzaju rezerwacji płatności za bilety dokonasz w dniu wizyty w kasie MCK PGE Gigantów Mocy. Bilety rezerwowane w ten sposób są nieco droższe, a ich cenę sprawdzisz przeglądając CENNIK. 

ZAKUP BILETÓW ON-LINE
Zakupu biletów wstępu do Ekspozycji Giganty Mocy możesz dokonać także ON-LINE. Rezerwujący, który prawidłowo wypełnił formularz rezerwacyjny ON-LINE otrzyma potwierdzenie przyjęcia rezerwacji oraz wymagany termin zapłaty za zarezerwowane bilety, na podany w formularzu adres mailowy.

Po otrzymaniu e-maila, należy dokonać zapłaty w terminie 30 dni od dokonania rezerwacji, jednakże nie później niż 5 dni przed planowanym terminem wizyty.

Bilety zakupione w ten sposób są tańsze!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas na adres: rezerwacje@gigantymocy.pl.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT