PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w sesji wyjazdowej Festiwalu, Nauki

aktualnosci

Drodzy Nauczyciele,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa łódzkiego do udziału w IV Sesji Wyjazdowej „XXII Łódzkiego Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki”, która zorganizowana zostanie w dniu 21 marca 2023r. (wtorek) w MCK PGE Gigantach Mocy w Bełchatowie.

Tegoroczna sesja festiwalowa, wzorem minionych lat, składać się będzie z dwóch bloków programowych o różnej tematyce, podczas których usłyszycie Państwo pracowników naukowych Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego w trakcie ich pasjonujących wykładów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć uczestnictwa w wybranym bloku programowym (pierwszym lub drugim) mailowo na adres:

karolina.oleksiewicz-hoffer@mckbelchatow.pl

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9.03.2023r. Liczba miejsc na wykładach jest ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia decydować będzie jego data wpływu.

Wstęp na wykłady jest bezpłatny, ale prosimy wszystkie zainteresowane osoby o dokonanie wcześniejszej rezerwacji. 

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w wydarzeniu. 

Współorganizator:

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT