PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

PGE Giganty Mocy Najlepszym Produktem Turystycznym Roku 2015.

wydarzenia

Bełchatowskie Giganty - produktem turystycznym roku 2015

Polska Organizacja Turystyczna, podczas Targów Tour-Salon w Poznaniu, przyznała Ekspozycji PGE Giganty Mocy Certyfikat POT - na Najlepszy Produkt Turystyczny roku 2015.

Regionalne Organizacje Turystyczne z całego kraju, nominowały do konkursu 46 produktów turystycznych oraz 9 kandydatów do Złotego Certyfikatu. W głosowaniu jawnym Kapituła konkursu wybrała 10 najlepszych produktów turystycznych, które wyróżniono Certyfikatem POT. Wśród nich znalazła się Ekspozycja PGE Giganty Mocy – pierwsza w Polsce wystawa o węglu brunatnym i energii elektrycznej, nominowana przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego. Certyfikat POT został wręczony w ostatni piątek, podczas uroczystej gali, która uświetniła tegoroczne targi Tour Salon w Poznaniu. 

Więcej o laureatach konkursu na: http://www.polska.travel/certyfikowane/najlepsze-produkty-turystyczne-2015

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT