PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

XXII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki

wydarzenia

Cieszymy się, ponieważ już po raz piąty mamy okazję zaprosić nauczycieli i uczniów ze szkół ponadpodstawowych oraz klasy VII i VIII ze szkół podstawowych do udziału w Sesji Wyjazdowej XXIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, która zorganizowana zostanie 12 marca br. we współpracy z Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytet Łódzki oraz Łódzkim Towarzystwem Naukowym.
 
Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w sesji, prosimy prześlijcie nam swoje zgłoszenia w terminie do 1 marca mailowo na adres: aleksandra.krzak@mckbelchatow.pl lub pod numerem telefonu: 44 635 19 19. 
Sesja składać się będzie z dwóch bloków wykładów do wyboru. Ilość miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy do udziału w pasjonujących wykładach, które przygotowali dla Was pracownicy naukowi z Uniwersytetu Łódzkiego.
 
 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT