PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w konkursie „Zagrajcie z Gigusiami!”

wydarzenia

Uwaga. Konkurs „Zagrajcie z Gigusiami!”.

Lubicie gry planszowe? Co powiecie na konkurs z udziałem rodzinki Gigusiów Brunatnych zamieszkujących ekspozycję PGE Giganty Mocy?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko dodać komentarz tekstowy pod postem konkursowym na profilu facebook Gigantów Mocy, który będzie odpowiedzią na pytanie: „Która z postaci rodzinki Gigusiów Brunatnych byłaby najlepszych kompanem do gry w planszówki i dlaczego?”.

Opisy postaci Gigusiów Brunatnych, które znajdują się na stronie TUTAJ mogą stanowić inspirację dla uczestników konkursu.

Do wygrania atrakcyjne GRY PLANSZOWE!, ufundowane przez Partnera Akcji – Piotra Przybylskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Antykwariat Librarium, ul. Pabianicka 16, 97-400 Bełchatów oraz gadżety ufundowane przez Organizatora – Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie.

Na Wasze komentarze czekamy do 26 października 2022r. do godziny 14:00.

Regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

Dołączycie do naszej zabawy?

Regulamin konkursu

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT