PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Muzeum czasowo nieczynne!

wydarzenia

Drodzy Goście, 

z powodu aktualnie panującej sytuacji związanej z pandemią COVID 19, PGE Giganty Mocy będą nieczynne dla zwiedzających do 17 stycznia 2021r. 

W dalszym ciągu odwołane zostają wszystkie zajęcia dodatkowe w tym warsztaty dla grup zorganizowanych oraz zajęcia „Klubu GIGAodkrywców”.

O wznowieniu działalności muzeum poinformujemy Was na naszych stronach internetowych.

Nadal pracować będziemy online, a efektami naszej pracy będziemy się z Wami dzielić na stronie www.gigantymocy.pl/zdalna-edukacja oraz na naszym profilu społecznościowym.

Zachęcamy Was do korzystania z naszych otwartych zasobów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 44635192, 503119739 lub rezerwacje@gigantymocy.pl.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT