PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Muzeum czasowo nieczynne!

wydarzenia

Drodzy Goście,

w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się COVID 19, PGE Giganty Mocy będą czasowo nieczynne dla zwiedzających do 27 grudnia 2020r.

W dalszym ciągu odwołane zostają wszystkie zajęcia dodatkowe w tym warsztaty dla grup zorganizowanych oraz zajęcia „Klubu GIGAodkrywców”.

O wznowieniu działalności muzeum poinformujemy Państwa na naszych stronach internetowych.

Jednakże informujemy, iż tymczasowe zamknięcie muzeum nie oznacza zaprzestania przez nas działalności. Nadal pracować będziemy online, a efektami naszej pracy będziemy się z Wami dzielić na stronie www.gigantymocy.pl/zdalna-edukacja oraz na profilu społecznościowym www.fb.com/gigantymocy.

Zachęcamy Was do korzystania z naszych otwartych zasobów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: 44/ 6351922, 503 119 739, e-mail:rezerwacje@gigantymocy.pl.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT