PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na "e-SpinDay2020" - Międzynarodowy Dzień Muzeów i Centrów Nauki

wydarzenia

Drodzy Nauczyciele, Mamusie, Tatusiowie i Dzieci oczywiście! 

Zapraszamy Was we wtorek 10 listopada w godzinach od 9:00 do 18:00 do udziału w wydarzeniu online — Międzynarodowym Dniu Muzeów i Centrów Nauki  "e-SPiN Day 2020". 

Chcecie złapać lub zaszczepić innym bakcyla nauki? Wiemy, że bakcyle w obecnym czasie są niepopularne, ale my wspólnie ze Stowarzyszeniem SPiN podejmiemy challenge — weźmiemy je pod lupę i zmierzymy się z wyzwaniem nauki online, współorganizując pierwszy wirtualny Międzynarodowy Dzień Muzeów i Centrów Nauki pod hasłem "Nauka dla Społeczeństwa w czasach zarazy".

Znajdźcie chwilę, aby zasiąść wygodnie we własnym fotelu przed ekranem i wspólnie z nami świętować. Warto, gdyż czeka na Was wiele atrakcji i moc inspiracji! 

Podejmiemy temat "zarazy" oraz interaktywnego nauczania i uczenia się online. Będą transmisje „na żywo”, wiele naukowych ciekawostek, doświadczeń oraz warsztatów. Wszystko z dostawą do Waszego domu wprost z muzeów i centrów edukacji nieformalnej, które "bakcyla mają już we krwi". 

Gdzie odbędzie się wydarzenie? Znajdziecie nas na portalu Fb.com o TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!

 

Data: 10.11.2020
Godziny: 9.00-18.00
Miejsce: ONLINE

Organizator:  
Stowarzyszenie "Społeczeństwo i Nauka SPIN"

Współorganizatorzy:
Centrum Nauki EXPERYMENT
Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodnicze
Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus
Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy Muzeum Inżynierii Miejskiej
Fundacja Eureka im. prof. Jerzego Stelmacha - cuda nauki i techniki
Giganty Mocy
Hevelianum
Park Nauki Torus w Ciechanowie

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT