PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy małych odkrywców do naszego naukowego Klubu!

wydarzenia

Drodzy Rodzice, czy chcielibyście zaszczepić swoim dzieciom naukowe pasje?
Rozwinąć ich skrzydła, poszerzyć wiedzę i zwrócić uwagę na to, co niewidoczne gołym okiem? Będzie ku temu okazja, ponieważ wraz z początkiem listopada uruchamiamy przy PGE Gigantach Mocy KLUB GIGAodkrywców, w którym co tydzień we wtorek o 16.30 zgłębiać będziemy naukowe arkana.

Pod okiem naszych instruktorów Wasze dzieci zdobędą nowe zainteresowania i rozwiną pasje. Na warsztatach nauczymy je obsługiwać mikroskopy i kamery mikroskopowe. Odbędziemy podróż w głąb ludzkiego ciała. Śladami wielkich odkrywców zajrzymy na ziemskie kontynenty. Wyruszymy w przestrzeń kosmiczną oraz na głębokie wody oceanów. Puścimy też wodze fantazji i rozwiniemy zdolności manualne i umiejętności plastyczne dzieci wykonując tematyczne prace plastyczno-techniczne.

Warsztaty przeprowadzimy z wykorzystaniem interaktywnych urządzeń: komputerów i mikroskopów oraz aplikacji ThinkLink. Zajęcia realizowane będą ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Opłata miesięczna za udział w zajęciach wynosić będzie 60zł za osobę.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w zajęciach dla młodych odkrywców i chcecie dokonać zgłoszenia lub macie dodatkowe pytania, skontaktujcie się z nami telefonicznie pod numerem: 446351922. Formularze zgłoszeniowe zostaną wypełnione podczas pierwszego spotkania Klubu.

Nauka to nasza pasja, którą chcemy się z Wami podzielić, dlatego będzie nam miło, jeśli Wasze pociechy dołączą do naszego Klubu. Serdecznie zapraszamy!


Tematyka: geograficzno-przyrodnicza
Cena biletu: 60zł
Termin: każdy wtorek
Godzina: 16.30
Wiek uczestników: 7-11 lat
Liczba uczestników: ograniczona (zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami)
Miejsce: Sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy
Prowadzący: Agnieszka Kuchnik, Martyna Guderska. 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT