PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Warsztaty rodzinne JESIEŃ W MAŁYCH RĄCZKACH

wydarzenia

Drodzy Rodzice serdecznie zapraszamy Was do udziału w naszych jesiennych warsztatach kreatywnych „Jesień w małych rączkach”, które odbędą się w najbliższą sobotę – 17.10.2020r. w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy o godz. 11.00.

Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy jednego z rodziców wraz z dzieckiem w wieku od 5 do 10 lat. Podczas zajęć ćwiczyć będziemy sprawność manualną dzieci, wykonując rustykalne prace plastyczne z wykorzystaniem naturalnych produktów, takich jak szyszki, patyczki, liście i inne skarby jesieni.

Wykonane pod opieką naszych instruktorów dekory, będziecie Państwo mogli zabrać ze sobą do domu, gdzie stanowić będą ciekawą ozdobę pokoju dziecięcego.

Zajęcia odbędą się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych — z zachowaniem dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk i przyrządów. Ponadto każda z rodzin dysponować będzie własnymi materiałami, udostępnionymi przez Organizatora w przydzielonym miejscu pracy (na odrębnym stoliku).

Liczba miejsc ze względów epidemicznych jest ograniczona do 5 rodzin.

Bilety rodzinne (rodzic + dziecko) w cenie 25,00zł nabędziecie Państwo w naszym systemie sprzedaży online lub w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Zapraszamy serdecznie!

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT