PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„GIPSOWY PAMIĘTNIK" | warsztaty przyrodnicze

wydarzenia

Czy Wasze dzieci kochają przyrodę? Kolekcjonują muszelki, liście, zioła lub kwiaty? Lubią malować, kleić, kreować i tworzyć? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na nasze pytanie to warsztaty, o których właśnie czytacie, są dedykowane Waszym pociechom!

Zatem do dzieła! Dopiszcie dzieci do grupy uczestników naszych zajęć, a resztę zostawcie nam! Wspólnie z Waszymi pociechami udamy się w przyjemną, letnią podróż w kierunku wakacyjnych wspomnień, z której wrócimy z licznymi pamiątkami, muszelkami, liśćmi i roślinami utrwalonymi w gipsowym pamiętniku.

Podczas warsztatów zaszczepimy w Waszych dzieciach potrzebę dbałości o przyrodę i przekażemy im umiejętność rozpoznawania rodzimych gatunków drzew po liściach i nasionach. Przy okazji poćwiczymy wyobraźnię, kreatywność i zręczność wykonując pracę plastyczną w postaci gipsowego odlewu, który Wasze pociechy zabiorą ze sobą do domu.

Bilety w cenie 19zł do nabycia on-line.

Data: 13.08.2020
Godzina: 10:00 – 11:00
Miejsce: sala warsztatowa 3.14 - MCK PGE GM
Wiek uczestników: 9-11 lat
Ilość miejsc: 10
Odpłatność: 19 zł
Instruktorzy: A. Kuchnik

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT