PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Oferta wakacyjnych warsztatów dla dzieci i młodzieży

wydarzenia

Drodzy Rodzice,

zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą wakacyjnych zajęć i wartościowych aktywności, które przygotowaliśmy w MCK Bełchatów z myślą o Waszych pociechach. Opisy każdego z oferowanych przez nas warsztatów i dodatkowe szczegółowe informacje, znajdziecie poniżej. Pierwsze zajęcia zaplanowaliśmy już na 6 lipca 2020r.!

Zainteresowani? Bilety nabędziecie w naszym systemie sprzedaży on-line TUTAJ.

Najbliższe zajęcia:

 

OGRÓD SZTUK" | warsztaty ceramiczne | BRAK MIEJSC
Data: 17.08-18.08.2020 oraz 26.08.2020
Godzina: 10:00 – 12:00
Miejsce: MCK – Odział Grocholice
Wiek uczestników: 10-15 lat
Ilość miejsc: 10
Odpłatność: 60 zł
Instruktorzy: M. Świtoń, A Przydryga

Jak co roku dla osób, które lubią spełniać się twórczo i kochają ceramikę, w oddziale MCK w Grocholicach odbędą się warsztaty ceramiczne pn. "Ogród sztuk".Tematem tegorocznych warsztatów będą doniczki w kształcie zwierząt. Przy pomocy merytorycznej instruktorów, uczestnicy wykonają donice według własnego projektu. Prace będą angobowane i szkliwione, a następnie wypalone w piecu ceramicznym.

WAKACYJNE JAM SESSION" | wspólne muzykowanie
Data: 25.08.2020 oraz 27.08.2020
Godzina: 17:00 – 20:00
Miejsce: sala koncertowa MCK
Wiek uczestników: młodzież, dorośli
Ilość miejsc: 10
Odpłatność: bezpłatne
Instruktorzy: M. Stempczyński, M. Węgrzyński

Macie ochotę na wspólne muzykowanie pod okiem instruktorów MCK Bełchatów? Jam session to zajęcia dla osób grających już na instrumentach, chcących rozwijać swoje umiejętności gry na instrumencie w formie zespołowej oraz zintegrować się i poznać nowe osoby ze środowiska muzycznego miasta. Do dyspozycji uczestników przygotowane przez instruktorów nagłośnienie w formie wzmacniaczy gitarowo – basowych, instrumentów klawiszowych, wokalu oraz perkusji.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT