PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zmiana terminu warsztatów "Papiery do kariery"

wydarzenia

 

Drodzy Państwo,

biorąc pod uwagę komunikat Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 10.03.2020r., dotyczący nieorganizowania wycieczek i wyjazdów dzieci oraz młodzieży w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, a także w trosce o zdrowie Państwa dzieci i podopiecznych, we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji Narodową Agencją Programu Erasmus+, postanowiliśmy zmienić termin organizacji warsztatów "Papiery do kariery".

Nowy termin organizacji warsztatów: przypuszczalnie 5.11.2020r. 

Nabór zgłoszeń na zajęcia "Papiery do kariery" wznowiony zostanie we wrześniu / październiku 2020. O jego rozpoczęciu poinformujemy Państwa na naszych stronach internetowych.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja i Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT