PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na Gigołajki - Mikołajki w PGE Gigantach Mocy

wydarzenia

Zapraszamy na ❄GIGOŁAJKI❄, które odbędą się 8 grudnia w sali warsztatowej PGE Gigantów Mocy.

Tradycyjnie, w mikołajkową niedzielę, spotkamy się z Wami, aby w familijnym gronie i świątecznej atmosferze wspólnie przygotować ekologiczne dekoracje świąteczne.

Podczas tegorocznych Mikołajek na warsztat weźmiemy rustykalne i designerskie dekory ścienne, ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne.

Będziemy wycinać, kleić i dekorować, wykorzystując naturalne materiały: gałązki, szyszki, listki, pomarańcze i przyprawy. Zapewniamy materiały dla wszystkich uczestników warsztatów. Wspólnie wyczarujemy wyjątkowe świąteczne dekoracje, które zabierzecie ze sobą do domu.

 Na warsztaty, które odbędą się w godzinach: 12.00 i 14.00 zapraszamy rodziców z dziećmi powyżej 6-go roku życia. Dla Waszego komfortu, liczba miejsc na zajęciach będzie ograniczona (do 16 osób).

Bilety zostały już WYPRZEDANE!
Dziękujemy za zainteresowanie warsztatami.

❄ Data: 8.12.2019
❄ Godzina: 12.00 i 14.00
❄ Miejsce: sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy
❄ Cena biletu: 5 zł

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT