PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedź Giganty za pół ceny!

wydarzenia

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Marzenie do spełnienia, ponieważ w dniach 22-24 listopada 2019 rusza jesienna, edycja ogólnopolskiej akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny", dzięki której zwiedzicie największe polskie atrakcje w obniżonej promocyjnej cenie. 

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to kampania promocyjna, zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji  jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. 

JAK ZWIEDZIĆ PGE GIGANTY MOCY ZA PÓŁ CENY?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocyjnej oferty PGE Gigantów Mocy, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego Muzeum w dniach 22-24.11.2019. W okresie tym za bilety indywidualne normalne oraz ulgowe zakupione w kasie MCK PGE Gigantów Mocy zapłacisz tylko 50% regularnej ceny biletu. 

Jeśli chcesz spędzić cały dzień w Bełchatowie TUTAJ znajdziesz propozycję jednodniowej wycieczki. 

JAK ZNALEŹĆ INNĄ PROMOCYJNĄ OFERTĘ?

Masz kilka minut i chęć, aby zapoznać się z pełną ofertą turystyczną przygotowaną w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”? Zajrzyj tutaTUTAJ. Znajdziesz tu wyszukiwarkę turystycznych atrakcji, dostępnych w promocyjnych cenach. 

Na podróżowanie zawsze jest sezon, dlatego zachęcamy Was do skorzystania z promocji!

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT