PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki

wydarzenia

W imieniu Organizatorów - Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Powiatu Opoczyńskiego - zapraszamy na wojewódzkie świętowanie Światowego Dnia Turystyki zaplanowane na dni: 27-29.09.2019r. 

W ramach obchodów święta turystyki w dniu 28 września odbywać się będą wycieczki krajoznawcze z przewodnikami po Opocznie i powiecie opoczyńskim. 

Z myślą o mieszkańcach Bełchatowa i okolic, Organizatorzy przygotowali wycieczkę na trasie: Bełchatów - Sławno (Geopark Owadów-Brzezinki) - Opoczno (zwiedzanie miasta) - Drzewica (zamek, kościół, tor kajakowy) - Poświętne (zespół klasztorny) - Anielin (szaniec). Zbiórka dla zainteresowanych i zapisanych uczestników będzie miała miejsce o godz. 9.00 na parkingu dla autokarów przy ul. Witosa za budynkiem MCK PGE Gigantów Mocy.

Zapisy na wycieczki sobotnie (28.09) dla mieszkańców regionu łódzkiego prowadzone będą na portalu elodzkie.pl, gdzie każdy uczestnik będzie musiał się zalogować. Logowanie na platformie możliwe będzie od dnia 18 września 2019r. (od 12.00).

Wszystkich zainteresowanych sobotnimi wycieczkami po regionie opoczyńskim zachęcamy do zapoznania się z programem wycieczek, który znajdziecie na dole strony w pliku do pobrania. 

Więcej informacji znaleźć będzie można już niebawem na stronach: www.lodzkie.pl oraz kolejoweniedziele.lodzkie.pl. 

Zapraszamy!

Program wycieczek krajoznawczych, plakat

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT