PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dzień Energetyka

wydarzenia

Dużymi krokami zbliża się "Dzień Energetyka 2019". Przypadające na połowę sierpnia, święto polskiej branży energetycznej obchodzić będziemy w Bełchatowie już 3 sierpnia br. Tego dnia na placu przy MCK PGE Gigantach Mocy odbędzie się festyn, w którego programie moc atrakcji znajdą zarówno mali jak i duzi widzowie. 

Na scenie pojawią się zespoły: Voyager Music, BRAThANKI i Varius Manx ze znaną i lubianą wokalistką - Kasią Stankiewicz. Na najmłodszych czekać będzie natomiast wymiana energii z iluzjonistą i półfinalistą programu "Mam Talent" - Panem Ząbkiem. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00. 

Więcej informacji o tegorocznych obchodach Dnia Energetyka i towarzyszących im wydarzeniach znaleźć można na plakacie poniżej. 

Zapraszamy w imieniu Organizatora - Oddziału Elektrowni Bełchatów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA.

Plakat do pobrania

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT