Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich z PGE Gigantami Mocy

wydarzenia

Jeśli chciałbyś zwiedzić nasze muzeum z 50% zniżką, zajrzyj do nas w Dzień Otwarty Funduszy Europejskich, przypadający na 10 maja 2019. Tego dnia za bilety indywidualne - normalne oraz ulgowe - zakupione w kasie Gigantów zapłacisz tylko połowę regularnej ceny!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich DOFE to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. VI akcji DOFE w tym roku będą towarzyszyły obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Organizatorem akcji jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Od 10 do 12 maja wszyscy zainteresowani akcją DOFE, będą mogli zobaczyć, dotknąć i poznać projekty zrealizowane przez polskich beneficjentów, którzy zaoferują zniżkowe lub darmowe wejścia do swoich placówek.

W ramach tegorocznej akcji odbędzie się wiele wydarzeń w każdym regionie Polski. Autorzy projektów umożliwią zwiedzanie miejsc na co dzień niedostępnych, zaproponują wycieczki lub warsztaty na terenie swojej placówki.

Sprawdź co kryje Twoja Okolica zaglądając TUTAJ: www.dniotwarte.eu.

PGE Giganty Mocy, zbudowane przy dofinansowaniu z FunduszeEuropejskie.eu podobnie jak w latach ubiegłych włączą się do akcji DOFE, oferując 50% zniżkę na bilety w dniu 10 maja 2019r. Tego dnia Ekspozycja czynna będzie w godzinach od 9.00 do 18.00, a ostatnie wejście do muzeum możliwe będzie o godz. 16.00.

Zaplanuj wizytę w naszym muzeum korzystając z naszych podpowiedzi dostępnych TUTAJ: https://www.gigantymocy.pl/zaplanuj-wizyte

Zapraszamy!

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT