Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedź Giganty za pół ceny!

wydarzenia

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Marzenie do spełnienia, ponieważ w dniach 15-17 marca 2019 po raz kolejny rusza ogólnopolska akcja "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny", dzięki której zwiedzicie największe polskie atrakcje w obniżonej promocyjnej cenie. 

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to kampania promocyjna, zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji  jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. 

JAK ZWIEDZIĆ PGE GIGANTY MOCY ZA PÓŁ CENY?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocyjnej oferty PGE Gigantów Mocy, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego Muzeum w dniach 15-17.03.2019. W okresie tym za bilety indywidualne normalne oraz ulgowe zakupione w kasie MCK PGE Gigantów Mocy zapłacisz tylko 50% regularnej ceny biletu. 

Jeśli chciałbyś spędzić w Bełchatowie cały dzień zapoznaj się z naszą propozycją energetycznej wycieczki po energetycznym centrum Polski:TUTAJ 

JAK ZNALEŹĆ INNĄ PROMOCYJNĄ OFERTĘ?

Masz kilka minut i chęć, aby zapoznać się z pełną ofertą turystyczną przygotowaną w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”? Zajrzyj tutaj TUTAJ

Na podróżowanie zawsze jest sezon, dlatego zachęcamy Was do skorzystania z promocji!

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT