Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Warsztaty „Eksponaty z Mocą”

wydarzenia

Zapraszamy na warsztaty „Eksponaty z Mocą”, które przygotowane zostaną w dniach 4 i 8 grudnia br. w ramach projektu dofinansowanego ze środków PGE Górnictwa i Energetyka Konwencjonalna SA.

Podczas warsztatów dowiecie się jak działa blok energetyczny i skąd właściwie jest ten prąd. Zapoznamy Was z pojęciem atomu i elektronu oraz wspólnie zbudujemy prosty turbogenerator.

Będziecie pierwszymi, którym opowiemy o naszych nowych eksponatach - ZAZ-ach, powstałych z przekazanych nam przez Oddział Elektrowni Bełchatów autentycznych urządzeń, fachowo zwanych Zespołami Automatyki Zabezpieczającej Generator Transformator.

Do udziału w warsztatach zapraszamy:
- w dniu 4 grudnia  w godzinach od 9.00 do 16.00 wszystkich pracowników bełchatowskiego Oddziału PGE GiEK SA - Kopalni Bełchatów wraz z rodzinami,
- w dniu 8 grudnia w godzinach od 11.00 do 14.00 wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty oraz nowe eksponaty w Ekspozycji PGE Giganty Mocy sfinansowano przy dofinansowaniu ze środków PGE Górnictwa i Energetyki Konwencjonalnej SA.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT