Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na "Sobotę z planszówkami"

wydarzenia

Zapraszamy Was do udziału w powracającym po wakacyjnej przerwie wydarzeniu "Sobota z planszówkami". Pierwsze z comiesięcznych spotkań zaplanowaliśmy na sobotę 29.09.2018 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Podczas wydarzenia wspólnie z rodziną, znajomymi lub prowadzącymi spotkanie zagracie w planszówki, karcianki i gry strategiczne od: Alexander Toys, Black Monk Games, Galakta, Kapitan Nauka, NSKN Games, REBEL.pl i Ostatnia Tawerna.

Zapoznamy Was również z systemem Zew Cthulhu RPG, który niebawem ma się ukazać dzięki wydawnictwu Black Monk Games. Ta gra przeniesie Was w świat opowieści i horroru, wykreowanego przez amerykańskiego pisarza Howarda Phillipsa Lovecrafta - prekursora fantastyki naukowej. 

Początek imprezy zaplanowalismy na godzinę 14.00, a jej zakończenie na 18.00. Przygodę z grami RPG rozpoczniemy po godzinie 14.00, po zebraniu się grupy uczestników sesji. 

Jesteście zainteresowani udziałem w rozgrywkach RPG? Zapiszcie się pisząc komentarz pod postem, dotyczącym wydarzenia na naszym profilu społecznościowym: www.fb.com/gigantymocy lub bezpośrednio na spotkaniu. Liczba miejsc przy stoliku do RPG będzie ograniczona do maksymalnie 5 graczy. Dla uczestników sesji, dzięki uprzejmości wydawnictwa Black Monk Games, przewidziane są niespodzianki!

Do zobaczenia w najbliższą i każdą ostatnią sobotę miesiąca!

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT